Egemen Atış’a Continental Üst Yönetiminde Önemli Görev Egemen Atış’a Continental Üst Yönetiminde Önemli Görev

Schaeffler, General Motors tarafından geçtiğimiz günlerde ABD Teksas'ta düzenlenen 31'inci Yılın Tedarikçileri etkinliğinde 2022 tedarikçi ödülünü aldı. Schaeffler’in üçüncü defa kazandığı Yılın Tedarikçileri ödülleri, ABD’li otomotiv devi General Motors'un beklentilerini aşarak fark yaratan ve bu sayede müşterilere yenilikçi teknolojiler ile otomotiv endüstrisinde en yüksek kaliteyi sunan tedarikçileri takdir etmek amacıyla düzenleniyor. General Motors Yılın Tedarikçileri ödüllerinin sahipleri, farklı fonksiyonların temsil edildiği küresel bir General Motors ekibince Ürün Satın Alma, Küresel Satın Alma ve Üretim Hizmetleri, Müşteri Hizmetleri ve Satış Sonrası Hizmetler ile Lojistik gibi alanlardaki şirket performansları değerlendirilerek belirleniyor.

Schaeffler CEO'su Klaus Rosenfeld ödülle ilgili duyduğu memnuniyeti belirtirken Schaeffler Kıdemli Başkan Yardımcısı ve General Motors Küresel Kilit Müşteri Yöneticisi Jon Jameson, ödülün sıkı kriterlerini aştıklarını vurguladı. 

Ödülü veren General Motors Küresel Satın Alma ve Tedarik Zincirinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jeff Morrison ise otomotiv endüstrisinde mücadelelerle geçen bir başka yılın ardından fark yaratan tedarikçilerini takdir etmekten heyecan duyduklarını açıkladı. 

Editör: Akın Öcal