Renault Kangoo İçten Yanmalı ve Elektrikli Versiyonlarıyla Türkiye’de Renault Kangoo İçten Yanmalı ve Elektrikli Versiyonlarıyla Türkiye’de

Daimler Truck markalarından biri olarak dünyanın önemli hafif kamyon üreticileri arasında yer alan FUSO, düzenlediği çevrimiçi etkinlikle dünyanın dört bir yanından iş ortaklarıyla bir araya geldi. Yıl içinde belirlenen kalite hedeflerinin değerlendirilmesi ve FUSO markasının daha ileriye taşınması için stratejilerin masaya yatırıldığı etkinlik, düzenlenen Kalite Ödülleri ile sona erdi. FUSO’nun lisanslı üretim tesislerinden temsilcilerin katıldığı ödül töreninde, FUSO iş ortakları üç kategoride ödüllendirildi. 
Düzenlenen etkinlikte Üretim Mühendisi Vedat Çekici tarafından temsil edilen TEMSA, “Ürün ve Süreç Uyumu” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi olurken, “Genel Performans” kategorisinde de ilk üç içerisinde yer almayı başardı. Almaya hak kazanılan ödüller, TEMSA’nın FUSO organizasyonu içindeki köklü geçmişini teyit ederek markanın lisanslı üreticisi olarak küresel arenadaki konumunu güçlendirmeyi sürdürdü.
Son 30 yıldır TEMSA distribütörlüğünde yerli üretim avantajıyla Türkiye pazarında önemli başarılara imza atan Fuso Canter, geçtiğimiz aylarda yenilenen araçlarını tanıtmıştı. Fuso Canter, 3,5 tondan 8,5 tona kadar uzanan yelpazede 7 farklı modeliyle pazarda kendisine yer buluyor. 
 

Editör: Akın Öcal