Her marka ve yaştan aracın servis ve bakımlarını gerçekleştiren Stellantis şirketlerinden Eurorepar Car Service, 2021 yılını büyüme rakamları ve yeni yatırımlarla kapattı.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Stellantis Türkiye Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın, ”Bütün dünyada çip krizi sebebiyle yaşanan tedarik sıkıntısı ve sıfır araç fiyatlarında yaşanan artış, mevcut araçlara güvenilir ve kaliteli bakımın önemini bir kez daha gösterdi. Türkiye genelinde hizmet veren çok markalı bakım ve onarım markamız Eurorepar Car Service’in günlük servis girişi bir önceki yıla göre yüzde 46 büyürken, servis noktası sayımızda da yüzde 53’lük bir büyüme gerçekleştirdik. Bu büyüme rakamlarıyla birlikte pazarda 3’üncü sıraya yükseldik” dedi.

Allison Farklı Enerjili Teknolojilerini IFAT’ta Tanıtacak Allison Farklı Enerjili Teknolojilerini IFAT’ta Tanıtacak

Akın: “70 binden fazla araca hizmet sunduk”

Geçtiğimiz yıllarda pandemi sebebiyle ertelenen araç bakımlarının 2021 yılı içerisinde hız kazandığını sözlerine ekleyen Akın,  bakım işlemlerinin doğru zamanda ve doğru şekilde yapılmasının önemine de vurgu yaparak, “Üstün hizmet kalitesini 2 yıl parça ve işçilik garantisiyle destekleyen Eurorepar Car Service noktalarımızda 70 binden fazla değişik marka ve model aracın bakım, onarım ve kontrol işlemlerini gerçekleştirdik. Bunun yanında ülke çapında 37 yeni Eurorepar Car Service bayisi açarak, 40’tan fazla ilde faaliyet gösterir konuma ulaştık” diye konuştu.

Eurorepar Car Service, araç üreticisi markaların tavsiyelerine uygun bir şekilde hizmet veriyor. Eurorepar Car Service noktalarından periyodik bakım hizmeti almak isteyenler, haftanın her günü 24 saat online randevu alabiliyorlar. Her periyodik bakımda motor yağı ve filtrelerin değişmesine dikkat eden Eurorepar Car Service, garantinin bozulmaması için ilgili standartlara uyum göstererek bakım hizmeti sunuyor. Eurorepar hizmet noktalarında genel olarak ise; lastik, akü, debriyaj, egzoz, fren işlemleri, klima kontrolleri, gaz dolum/boşaltım ve mekanik onarım gibi birçok hizmet sunuluyor. Marka, sunduğu diyagnostik teşhis ile her marka aracın doğru bakım-onarım hizmeti almasına da katkı sağlıyor.

Editör: Akın Öcal