Tedarik zinciri ve lojistik hizmetleri şirketi DHL Supply Chain Türkiye, Ankara bölge deposunu açarak altyapısını geliştirmeye devam ediyor.

Bulung Lojistik Yatırıma Devam Edeceğini Açıkladı Bulung Lojistik Yatırıma Devam Edeceğini Açıkladı

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Ankara’daki bölge deposunun tüm müşterilere üst standart bir hizmet sunmayı hedeflediği açıklandı.

DHL Supply Chain Orta Doğu ve Türkiye CEO’su Orkun Saruhanoğlu, Ankara’da açılan depo ile ilgili şunları söyledi: “DHL Supply Chain Türkiye olarak, her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Sağlık, teknoloji, perakende, hızlı tüketim ve otomotiv gibi başlıca sektörlerdeki müşterilerimizin yanı sıra e-ticaret alanında yeni aldığımız işlere de hizmet edecek tesisimizin açılışından dolayı son derece mutlu ve gururluyuz. Ankara’daki yeni tesis yatırımımızla, şirketimizin sürdürülebilirlikle ilgili standartlarını sağladığımız, hem depolama alanında birçok farklı sektörün beklentisini karşılayacağımız, hem de çok önem verdiğimiz dağıtım organizasyonumuzdaki servis seviyemizi artırmayı hedefledik. Lojistik sektöründeki büyüyen ihtiyaca karşılık verebilmek için İstanbul dışındaki tesislerimizi büyütmeye ve önemli yatırımlar yapmaya devam edeceğiz.”