Türk Olimpiyat Sporcularını Iveco EVADYS Taşıyacak Türk Olimpiyat Sporcularını Iveco EVADYS Taşıyacak

29-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde 157 katılımcıyla  tüm alanın dolu olarak gerçekleşecek olan Busworld Türkiye’nin bu yıl ziyaretçi rekoru kırması bekleniyor. 

Busworld Türkiye tarafından yapılan açıklamada, sıfır emisyonlu ve otonom araçlar da dahil olmak üzere çeşitli güç aktarma organlarına sahip otobüs, seyahat otobüsleri ve minibüslerden oluşan geniş bir yelpazenin fuarda sergileneceği kaydedildi. 
Fuarda otobüs markası olarak Anadolu Isuzu, BMC, Bozankaya, Bur-Can, Erduman, Habaş, Iveco Bus K2N (Hindistan), Karsan, Mercus-Bus (Polonya), Öncü, Otokar, Palmiye Design ve Uğur Karoser gibi üreticiler otobüs ve minibüs modellerini sergileyecek. 

Sektörün önemli tedarikçileri fuarda
Busworld Türkiye 2024, fren, şarj sistemleri gibi uzmanlaşmış şirketlerin katılımıyla sektör tedarikçilerine yönelik bir dizi etkinliğe de ev sahipliği yapacak. 

Fuarda 179 ürün kategorisinden ABB, Allison Transmission, Ballard, BristAxle, Cummins, Firedect, Green Energy Solarbus, Payeplast, Stonkam, Voith, Webasto, ZF gibi önemli uluslararası markaların yanı sıra Polaris, Doraglass, VKM Plastik, JVS, Farhym, Makersan, Altaş Alüminyum, Sege Seat, Transtek gibi Türk tedarikçileri de stantlarıyla yer alacak. 

Editör: Akın Öcal