Ford Trucks’ın Özel Serisinde Michelin Lastikler Kullanılacak Ford Trucks’ın Özel Serisinde Michelin Lastikler Kullanılacak

Brisa’da Pazarlama ve Uluslararası Pazarlar Genel Müdür Yardımcılığını yürüten Evren Güzel’in 1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren Temsa Skoda Ulaşım Araçları Genel Müdürü olarak atanmasını takiben, pazarlama fonksiyonunda yeni organizasyonel değişiklikler duyuruldu. Uluslararası Pazarlar ve Pazarlama Direktörlükleri Genel Müdür’e doğrudan raporlayacak şekilde yeniden yapılandırıldı. Bu kapsamda Uluslararası Pazarlar Direktörü Kemal Yılmaz ve Pazarlama Direktörü Burcu Cihan görevlerini CEO Haluk Kürkçü’ye bağlı olarak sürdürecekler.
Burcu Cihan, yeni görevinde Genel Müdür Haluk Kürkçü'ye rapor ederken iç pazara yönelik tüm pazarlama faaliyetlerini yönetecek. Bu kapsamda Pazarlama Mükemmelliği, Kanal Geliştirme ve Müşteri Deneyimi, Marka Yönetimi ve Dijital Pazarlama, Saha Mühendisliği, Ticari Ürünler ve Tüketici Ürünleri Pazarlama bölümleri doğrudan Burcu Cihan’a rapor edecek.
 

Editör: Akın Öcal