TET Global Lojistik’ten Kadın Kamyon Sürücülerine Destek TET Global Lojistik’ten Kadın Kamyon Sürücülerine Destek

Borusan Lojistik bünyesinde hayata geçirilen, Türkiye’de nakliyecileri ve yük sahiplerini aracılar olmaksızın dijital ortamda bir araya getiren ve tüm sorumluluğu üstlenen ilk dijital lojistik platformu olan eTA’da sipariş verme kokpiti yenilendi. Web sitesinin müşterilere yönelik ara yüzü güncellenirken siparişlerle ilgili pek çok detay ve önemli bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Lojistik bünyesinde kurulan eTA (Elektronik Taşımacılık Ağı), yurtiçinde yükünü taşıtmak isteyen yük sahipleri ile eTA üyesi bireysel kamyon ve çekici-treyler  sürücülerini bir araya getiriyor. Sorumluluğu Borusan Lojistik’in üstlendiği ve müşterinin tek kontağı olarak konumlanan eTA’da yük sahibine sadece sipariş vermek kalıyor. eTA Platformu; yükü olan müşterilerine web sitesi üzerinden hızlı araç tedarik ederken, ağır ticari araç sahiplerine de mobil uygulaması üzerinden, garaja gitmeye gerek duymadan yük buluyor.

Borusan Lojistik bünyesinde yer alan e-taşımacılık platformu eTA, müşteri kullanıcı deneyimini kolaylaştırırken siparişler artık çok daha hızlı verilebiliyor. En uygun fiyatlamayı yapabilmek için gerekli en temel bilgiler yük sahibinden alındıktan sonra, portal üzerinden yük sahibine hızlıca araç tedarik ediliyor. Spot ve kontratlı operasyonların tüm performansı platformda dashboardlarla takip edilebilirken müşterilerin siparişleriyle ilgili pek çok detaya buradan ulaşılabiliyor. Sipariş tarihinden ücretlere ve yük bilgilerine kadar tüm detaylar hızlıca raporlanabiliyor. Bunlar dışında çok daha kullanıcı dostu ve hızlı bir arayüze geçen eTA, müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam ediyor.

eTA ile ayda 40.000 sefer
Hem konvansiyonel hem de dijital olmak üzere çoklu kanallarla en iyi müşteri deneyimini sunmayı hedefleyen Borusan Lojistik, eTA Platformu ile aylık 40.000 bin seferlik iş hacmiyle Türkiye’nin her noktasında hizmet sunuyor. 

Editör: Akın Öcal