Iveco’dan Gruppo Smet’e 100 Biyoyakıtlı S-WAY Iveco’dan Gruppo Smet’e 100 Biyoyakıtlı S-WAY

Küresel COVID-19 salgını nedeniyle ertelenen Beton 2023 Fuarı'nın Mart ayında düzenleneceği bir basın toplantısıyla açıklanmıştı. Ancak toplantıdan sonra 7 Şubat'ta Türkiye'yi sarsan ve onbinlerce yurttaşın hayatını kaybetmesine ve milyonlarca insanı evsiz bırakan deprem dolayısıyla fuar ileri bir tarihe alındı. Ham madde üreticilerini, hazır beton, agrega ve inşaat sektörlerinde kullanılan tüm araç, makine ve ekipmanlarını kullanıcılarıyla bir araya getirmeyi hedefleyen Beton 2023 Fuarı 8-11 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. 
Fuarda hazır beton ve çimento ekipmanlarının yanı sıra beton santralleri, iş makineleri, ağır ticari araç ve üstyapı treyler endüstrilerinden kamyon ve çekiciler, transmikserler, pompalar, kalıp sistemleri vinçler, çeşitli beton kimyasalları, otomasyon sistemleri, lastik ve akaryakıt ürünleri, sektörel makineler başta olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesi hazır beton ve agrega üreticilerine ve inşaat yapımcılarına sunulacak.

İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Beton 2023 Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek olan Beton 2023 Kongresi’nde ise hazır beton ve ilgili sektörlerin gelişimine katkı sağlayacak konular ele alınacak.  

Editör: Akın Öcal