PoFintech Global Windows Krizinden Etkilenmedi PoFintech Global Windows Krizinden Etkilenmedi

28 farklı ülkeden, 825 katılımcı firmaya fiziksel ve dijital platform üzerinden ev sahipliği yapan Automechanika Istanbul 2022 Fuarı ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor.

Türkiye'nin ihracatında en önemli paya sahip olan otomotiv sektörünün önde gelen kurumlarını temsilen, OİB Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik, TAYSAD Başkan Yardımcısı Yakup Birinci, OSS Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Özalp, Renault Group Türkiye CEO'su Hakan Doğu ve Automechanika Marka Müdürü Michael Johannes, Messe Frankfurt Istanbul Yönetici Ortağı Tayfun Yardım, Hannover Fairs Turkey Genel Müdürü Annika Klar açılış töreninde birer konuşma yaptı.

Fuarda Parça & Sistemler, Arıza Tespit & Onarım, Elektronik ve Bağlanabilirlik, Araç Yıkama & Bakım, Alternatif Sürüş ve Yakıt Sistemleri ile ilgili ürün ve hizmetler yer bulurken sektörden birçok firma da uzun zaman sonra müşterileriyle bir araya gelme fırsatı buldular.

Fuarda yer alan ve ticari araç parça ve sistem tedarikinde faaliyet gösteren, Trans34, Hıdırusta, İstanbul Fiat, İntermobil, KCS, Martaş, Fuat Oto Yedek Parça gibi markalar yer alırken yoğun ilgiden dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler.

Editör: Akın Öcal