2011 yılından bu yana turizm sektöründe hizmet veren Antalya merkezli Kozetur, araç yatırımında MAN TGE’yi seçti. Acentelik hizmetlerinin yanı sıra uçuş ekibi taşımacılığı, kongre ve teşvik organizasyonu (MICE) alanlarında profesyonel hizmet sunan Kozetur, satın aldığı araçların ilk kısmı olan 4 adet TGE’yi MAN’ın Antalya Meçikoğulları Bayii’nde gerçekleştirilen törenle teslim aldı. Düzenlenen teslimat törenine Kozetur firmasının sahibi Onur Oktar Zengin ve MAN Hafif Ticari Araçlar (HTA) ve İkinci El Satış Direktörü Cumhur Kutlubay katıldı.

Renault Kangoo İçten Yanmalı ve Elektrikli Versiyonlarıyla Türkiye’de Renault Kangoo İçten Yanmalı ve Elektrikli Versiyonlarıyla Türkiye’de

Kozetur firmasının sahibi Onur Oktar Zengin, şunları söyledi: “Akdeniz bölgesindeki kesintisiz hizmet hatlarımız ile uçuş ekibi taşımacılığı, kongre teşvik, spor organizasyon hizmetleri ve MICE alanlarında en üst düzeyde konforlu hizmet sunuyoruz. Özellikle konfor, güvenlik, yüksek kalite, yakıt avantajı ve satış sonrası hizmetler bizim için önemli başlıkları oluşturuyor. Aradığımız tüm özellikleri bir arada sunduğu için de tercihimizi MAN TGE’den yana kullandık.”

MAN Hafif Ticari Araçlar (HTA) ve İkinci El Satış Direktörü Cumhur Kutlubay ise, MAN TGE’ye farklı iş alanlarından ilginin arttığını söyleyerek, “Özellikle şu anda Akdeniz bölgesinde hizmet veren turizm ve servis taşımacılık firmalarından MAN TGE’ye yoğun bir ilgi var” dedi.
 

Editör: Akın Öcal