Ford Trucks’ın Türkiye’deki En Büyük Servisi Mersin’de Açıldı Ford Trucks’ın Türkiye’deki En Büyük Servisi Mersin’de Açıldı

Daimler Truck bünyesinde yalnızca 400 adet üretilen ve Türkiye’de de sınırlı sayıda satışa sunulan Actros L Edition 3, Mercedes-Benz Türk ev sahipliğinde 18 Ocak’ta düzenlenen etkinlikte tanıtılırken aracı satın alan sahiplerine de teslim edildi. 

Etkinlikte Actros L 1863 LS Edition 3 araçlar, sayıda üretilmiş olan koleksiyon bir çekiciye sahibi olmak isteyen 12 bireysel alıcı ve şirkete teslim edildi.

Actros L 1863 LS Edition sahipleri: Albayrak Group, AYK Lojistik, Azem Lojistik, Dinçtur Nakliyat, EKOVAR, Eren Yanardağ, Free Line Lojistik, KAralog Uluslararası Nakliyat, Öztrans Grup Lojistik, Sabırlar Nakliyat, Uçar Ticaret-Vahdettin Uçar, Ünsal Diri.

Tüm dünyada yalnızca 400 adet üretilen ve 30’dan fazla kişiselleştirilmiş iç ve dış tasarım özelliğine sahip Actros L Edition 3, daha da konforlu, şık ve güçlü hale geldi. 15,6 litre hacme sahip en son teknolojiyle geliştirilen OM 473 motor ve 625 HP’lık motor gücü ve PowerShift Advanced şanzımanı sayesinde sürücüleri üstün performansla tanıştıran Edition 3, metalik mat çelik grisi rengi ve diğer renk detaylarına sahip tasarımıyla dikkat çekiyor. Model, açık badem-bej renk napa deri kaplamalı, üzerinde siyah dekoratif dikişler bulunan gösterge paneli, ısıtmalı ve soğutmalı deri sürücü koltuğu, deri kaplamalı ve dikiş detaylı açık badem-bej renkli Solostar konseptli muavin koltuğu, 900 mm ekstra geniş ranza yatağıyla öne çıkıyor. 

3000 Nm azami torka sahip Edition 3, güvenlik açısından da Aktif Fren Asistanı 5 (ABA5), Şerit Takip Asistanı (LDWS), Stabilite Kontrol Asistanı (ESP), Yorgunluk Algılama Asistanı ile Aktif Sürüş Asistanı 2 ve Aktif Yan Görüş Asistanı gibi özelliklerle donatıldı. 

Editör: Akın Öcal