Intercity İstanbul Park, Türkiye’nin en önemli festivallerinden V Weekend’a ev sahipliği yaptı. 22-25 Eylül tarihleri arasında düzenlenen etkinliğe MAN Yetkili Bayi Mancı Kemal Otomotiv, MAN’ın 2019 yılında araç ürün gamına eklediği hafif ticari araç segmentindeki yenilikçi markası TGE ile katıldı.

Peugeot Yenilenen Ticarilerini Türkiye’de Satışa Sundu Peugeot Yenilenen Ticarilerini Türkiye’de Satışa Sundu

Otomobil, bisiklet, Off-Road, doğa ve kamp tutkunlarından büyük ilgi gören festivalde, en çok ziyaret edilen stantlardan biri de Mancı Kemal Otomotiv'in, MAN TGE standı oldu. Stantta yer alan 1’i Off-Road karavana dönüştürülmüş, 3 adet 4x4 MAN TGE festival boyunca özellikle kamp ve doğa tutkunlarının ilgi odağı oldu.
MAN TGE, konforun yanı sıra aynı zamanda 177 beygir gücündeki dört çeker motoru ile de zorlu doğa koşullarında tatil keyfi sunuyor.

MAN TGE’nin, üstün nitelikleri ile kısa sürede pazarda farkını ortaya koyduğunu belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Yetkili Bayi Mancı Kemal Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ufuk Akdemir, şunları söyledi: “MAN TGE, pazara çıkar çıkmaz kısa zamanda hafif ticari araç segmentinde premium markalar arasındaki yerini aldı. Sadece şehir içi servis alanında değil, aynı zamanda kargo taşımacılığında da işletmelerin tercihi haline geldi. Bugün ise, artık kamp ve doğa hayatını sevenlerden de yoğun ilgi görüyor. Özellikle zorlu doğa koşullarına karşı 177 beygir gücündeki 4x4 modelleri ile doğa ve kamp hayatını sevenlere ideal çözümler sunuyor. Nitekim, bu fuarda da Off-Road karavana dönüştürülmüş TGE aracımız, festivalin katılımcılarından büyük ilgi gördü. Eskiden sadece doğa tutkunları ya da sakin bir tatil geçirmek isteyenler karavana ilgi duyuyordu. Ancak pandemi ile birlikte karavana ve karavan hayatına herkes ilgi duymaya başladı. Bugün artık pek çok insan kendi karavanında tatil yapmak istiyor. 4x4 MAN TGE’lerimiz ile zorlu doğa koşullarında güç ve konforu bir arada sunuyor. Festivale katılan araçlarımızın gördüğü ilginin altında da bu ayrıcalıklar yatıyor.”

Editör: Akın Öcal