Ticari araç ve treyler aydınlatma sektörünün önemli tedarikçilerinden Aspöck, IAA’da müşterileriyle buluşuyor.

Türk Basketboluna TotalEnergies Desteği Türk Basketboluna TotalEnergies Desteği

Yeni ürünlerini fuardaki geleneksel alanında sergilediklerini kaydeden Aspöck Türkiye Genel Müdürü Selçuk Akman, müşteriler tarafından bürük ilgi görmesi beklenen yeni nesil Ecoled III lambalarının Portekiz fabrikasında üretildiğini kaydetti.

Bütün fonksiyonları led teknolojisi üzerine kurulu olan Ecoled III yan park lambalarının sinyal vermesini sağlayan sistemi de için de barındırdığını da kaydeden Akman, bu ürünün 2023 başından itibaren büyük müşterileri tarafından büyük ilgi görmesini beklediklerini aktardı.

İç aydınlatmada kullanılan Flexi ürünlerini de sergileyen Aspöck, soğutucu kasaların iç aydınlatmalarında toplu taşıma araçları için de bu ürünleri sunuyor. Bu lambaların hem renk hem uzunluk hem de genişliklerinin ayarlanabildiğini belirten Akman, treyler aydınlatmasında markaların ürünlerine yönelik ayarlanabilir çözümler sunduklarını açıkladı.

Akman, 4 yılın ardından düzenlenen IAA Fuarı’nda müşterileriyle tekrar fiziksel ortamda bir araya gelmekten duyduklarını memnuniyeti sözlerine ekledi.